Reprezentant comercial (vanzari) detergenti si produse de curatenie

Nivel cariera
Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Vanzari
Data introducerii
22-06-2012
Data actualizare
07-12-2015
Confidential
expirat

Descrierea postului

Identificarea potentialilor clienti.
Prospectarea si urmarirea trendului pietei.
Intocmirea de rapoarte specifice activitatii
Negociere cu clientii actuali si potentiali.
Mentinerea relatiei cu clientii.
Promovarea produselor noi ale companiei, precum si a ofertelor speciale.

Cerinte

Experienta relevanta in comercializarea produselor de curatenie (detergenti, maturi, mopuri, lavete, odorizante, aspiratoare, utilaje de curatenie) catre clientii finali (firme de curatenie, policlinici, spitale, regii autonome).
-capacitate de organizare si planificare
-persoana dinamica.
-dispus sa invete lucruri noi si sa preia responsabilitati.
-pregatit pentru lucrul sub presiune si rezistenta la stres.
-cunostinte bune de operare in ms office (word si excel).
-bune abilitati de comunicare si interrelationare.

Oferta (bonusuri, beneficii)

Mediu de lucru extrem de placut si flexibil.
Salariu fix si comision nelimitat.
Autoturism de serviciu.