Click aici »

Reprezentant AVON

Tipul ofertei
Part Time
Nivel cariera
Liceu, Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Toate orasele Toate orasele
Domeniile ofertei
Vanzari
Data introducerii
01-04-2010
Data actualizare
28-05-2020

Descrierea postului

Cautam persoane dinamice, comunicative, sociabile, care isi doresc sa castige mai mult, intr-un mod placut, fara efort.

Categorie: eleve, studente, angajate, pensionare.

Cerinte

Responsabilitati:

* prezentarea brosurii AVON si promovarea produselor in cercul de cunostinte, vecini, rude, prieteni, colegi de scoala sau de serviciu
* plasarea comenzilor on-line sau telefonic
* distribuirea produselor catre persoanele care au comandat
* plata contravalorii produselor in maxim 18 zile de la plasarea comenzii.

Oferta (bonusuri, beneficii)

Beneficii:

* inscriere Gratuita
* comision intre 15%-30%
* produse CADOU in primele luni de activitate
* livrarea produselor comandate se face la domiciliu sau in oricare alt loc, chiar si in 24 de ore, in intervalul orar dorit
* termen de plata flexibil - pana la 18 zile de la plasarea comenzii (produsele pot fi achitate si on-line)
* telefonie mobila cu tarife speciale si pana la 1.320 de minute incluse
* card Avon pentru cumparaturi cu asigurare medicala atasata, in valoare de 5.000 de lei (in cazul diagnosticarii cu cancer la san), cu perioada de gratie de pana la 50 de zile
* posibilitate de promovare RAPIDA
* GARANTIE 100% pentru produsele comandate
* cursuri on-line de frumusete.

Persoanele interesate vor fi contactate in maxim 14 ore si vor primi GRATUIT pachetul de inscriere si toate informatiile necesare.

Trimite CV-ul acum sau un sms cu numele, varsta, localitatea si numarul de telefon la 0721.934.366 sau 0762. 933. 453 sau un e-mail la adresa: avon.inscriere@yahoo.com. Vei avea doar de castigat !

Succes !