Click aici »

Reprezentant Avon

Tipul ofertei
Part Time
Nivel cariera
Liceu, Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Toate orasele Toate orasele
Domeniile ofertei
MLM
Data introducerii
26-01-2011
Data actualizare
26-10-2011
Confidential
expirat

Descrierea postului

Alatura-te celei mai bune echipe de vanzari AVON din Romania. Castiga pana la 40% din suma vanduta.

Cerinte

Pentru acest post poate aplica ORICINE.

Oferta (bonusuri, beneficii)

Colaboratorii Avon beneficiaza de:

- o gama larga de produse si oferte care se actualizeaza o data la 3 saptamani, cu fiecare brosura Avon care se primeste Gratuit in colet;
- reducere (discount) pentru produsele comandate intre 15% - 40%
- livrarea se face Gratuit prin posta Romana sau prin Fan courier contra sumei de 7.9 lei;
- termenul de livrare este de 24/72 h de la plasarea comenzii;
- premii lunare in functie de vanzari;
- comenzile se plaseaza on-line direct de pe siteul Avon din contul colaboratorului;
- termenul de plata a facturilor este intre 14-18 zile;
- nu trebuie sa investiti bani in promovarea produselor, deoarece compania face acest lucru pentru dumneavoastra prin mass-media in fiecare campanie.
-CARD PARFUMAT, card unic pe piata financiara din Romania, care va permite atat achitarea facturilor AVON, cat si utilizarea la cumparaturi, in orice magazin si care include are inclusa o ASIGURARE MEDICALA, precum si PUNCTE DE FIDELITATE la fiecare utilizare.

Pentru a primi informatiile necesare inscrierii trimiteti un e-mail cu datele Dumneavostra pe adresa de e-mail sau sunati la numarul de telefon.