Click aici »

Reporter jurnalist

Tipul ofertei
Part Time
Nivel cariera
Facultate
Salariu oferit
Brasov, Odorheiu Secuiesc, Piatra Neamt, Rimnicu-Vilcea, Suceava Brasov Odorheiu Secuiesc Piatra Neamt Rimnicu-Vilcea Suceava
Domeniile ofertei
Media/Cultura/Publicatii
Data introducerii
05-03-2013
Data actualizare
08-10-2013

Conditii de aplicare

Nivel minim de studii: Facultate (terminata)

CV-ul tau nu indeplineste conditiile de aplicare. Editeaza Experienta si Educatia din Cv-ul tau »

Descrierea postului

Documentare in teren, participare la conferinte si alte evenimente, realizare de reportaje pe domeniile marketing, economic si de afaceri.

Cerinte

Cunostinte de lb englez sau germana la nivel avansat.
Permis de conducere B.
Abilitati de comunicare si prezentare.