Click aici »

Regional Sales Manager

Nivel cariera
Liceu, Facultate, Entry-level Management
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Vanzari
Data introducerii
26-05-2016
Data actualizare
26-05-2016

Descrierea postului

Dupa cum este si denumirea postului cautam un Regional Sales Manager care sa indeplineasca toate cerintele noastre.

Cerinte

- Experienta in vanzari pe o pozitie de reprezentant de vanzari;
- Competente in luarea deciziilor si asumarea responsabilitatilor;
- Gandire si capacitate de analiza si sinteza;
- Discernamant si capacitatea de a rezolva problemele;
- Spirit de ordine si disciplina;
- Usurinta in comunicare;
- Capacitate de a lucra in echipa;
- Dorinta de dezvoltare a subordonatilor si capacitate de delegare;
- Corectitudine si loialitate fata de firma, flexibilitate;
- Abilitati de negociere, persuasiune, conducere.

Oferta (bonusuri, beneficii)

- Un colectiv si mediu de lucru deosebit;
- Oportunitati de promovare;
- Salariu fix plus bonusuri de performanta;
- Crestere salariala in functie de cunostintele acumulate.