Click aici »

Regional Manager Italia/France

Nivel cariera
Facultate
Salariu oferit
400 EUR
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Management/Consultanta
Data introducerii
30-11-2007
Data actualizare
30-11-2007

Descrierea postului

Cautam un tanar sau tanara care sa se altature echipei noastre si sa se ocupe de managementul site-ului (www.gurudelvino.com) pe partea franceza si italiana.

Activitatea initiala va fi traducerea si adaptarea site-ului in limbile franceza si italiana.

Activitatea ulteriorara primara va fi mentinerea si administrarea comunitatii franceze si italiene, ca si contactul cu clienti francezi si italieni.

Cerinte

Pentru asta sunt necesare cunostinte la un NIVEL FOARTE INALT de:
-limba franceza si italiana
-cunostinte aprofundate de Internet (mai mult decat doar Messenger!)

Un plus reprezinta urmatoarele cunostinte:
-limba spaniola, germana, chineza, japoneza
-Cunostinte aprofundate in Photoshop
-Cunostinte aprofundate in Flash, Dreamweaver
-Conustinte despre vinuri

Oferta (bonusuri, beneficii)

Pe langa un salariu atractiv si un program de bonusuri, candidatul sau candidata vor beneficia de un program flexibil care va permite lucru si in timpul facultatii.