Click aici »

Referent in domeniul medicinei alternativa-naturista

Tipul ofertei
Part Time
Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala, Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Toate orasele Toate orasele
Domeniile ofertei
Sanatate
Data introducerii
26-09-2014
Data actualizare
15-11-2019

Descrierea postului

Sunteti interesat de medicina alternativa, homeopatica?

Vreti sa ajutati si alti oameni sa fie fericiti?

Vreti sa  organizati singur timpul si sa fiti propriul sef?
Daca ati raspuns afirmativ la cel putin o intrebare, atunci nu ezitati. Va asteptam in echipa noastra,daca sunteti o persoana dinamica,comunicativa,deschisa,cu experienta in domeniul medicinei alternative.

Cerinte

-Recrutarea terapeutilor alternativi
-Mentinerea relatiei cu terapeuti,centre si clinici alternativi.
-Experienta in sustinerea conferintelor
-Promovarea brandului
-Organizarea cursurilor

Oferta (bonusuri, beneficii)

Veti beneficia de training- uri specializate, bonusuri, dezvoltare  profesionala.