Click aici »

Referent cumul functii

Tipul ofertei
Part Time
Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala, Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Toate orasele Toate orasele
Secretariat/Administrativ, Resurse umane, Finante/Contabilitate
Data introducerii
14-03-2016
Data actualizare
01-10-2018

Conditii de aplicare

Nivel minim de studii: Liceu

CV-ul tau nu indeplineste conditiile de aplicare. Editeaza Experienta si Educatia din Cv-ul tau »

Descrierea postului

Referent cu atributii de vizitare a clientilor si completare a documnetatiilor de SSM, SU, Resurse Umane si contabilitate primara.

Cerinte

Atentie, distributivitae, atitudine pozitiva si dispozitie pentru munca de teren, deplasari la firme inn Bucuresti si Judetele Ilfov si Giurgiu.
Carnet de conducere prezinta avantaj si de asemenea conoasterea unei limbi de circulatie internationala (engleza, franceza, italiana).
Tinerii pot fi si studenti din Romania sau Republica Moldova.

Oferta (bonusuri, beneficii)

Locuinta de serviciu, telefon de firma cu acces internet, bonuri de masa, tichete cadou.
Asigurarea perfectionarii in domeniile contabilitate, SSM, SU, Resurse Umane prin asigurarea cursurilor respective.
Eventual si alte cursuri, dupa caz.