Click aici »

Redactor publicatie online

Tipul ofertei
Voluntariat
Nivel cariera
Liceu, Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Media/Cultura/Publicatii
Data introducerii
18-05-2010
Data actualizare
29-12-2011
Confidential
expirat

Conditii de aplicare

Candidatii trebuie sa raspunda la un interviu online cu 2 intrebari.

Descrierea postului

Redactor/ redactora publicatie online cu subiecte din domeniul cinematografic: recenzii filme, stiri, editoriale.

Nu exista un program de lucru fix ci doar niste targeturi referitoare la tipurile de articole si continutul lor.

Cerinte

Candidatul ideal trebuie:

- sa cunoasca la perfectie limba romana.
- sa aiba o bogata cultura cinematografica si sa fie la curent cu stirile din acest domeniu.

Oferta (bonusuri, beneficii)

- lucru intr-o echipa tanara, dinamica si creativa.
- acces la filme, vizionari si evenimente din domeniu.