Click aici »

Recrutare persoane cu dizabilitati/handicap

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala, Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Toate orasele Toate orasele
Domeniile ofertei
Resurse umane
Data introducerii
07-02-2018
Data actualizare
11-06-2018

Conditii de aplicare

Candidatii trebuie sa raspunda la un interviu online cu 1 intrebari.

Descrierea postului

Asociatia Persoanelor cu Dizabilitati "Well" Romania, recruteaza persoane cu dizabilitati/handicap in vederea plasarii si integrarii in cadrul companiilor, pentru diferite posturi existente:
- Program de lucru: 1 ora pana la 8 ore/zi in functie de posibilitatea persoanei cu handicap
- Durata contractului: Perioada determinata si nederminata
- Venit: Salariu avantajos, pentru un program de 1 ora pana la 8 ore/zi.
- Nr. de joburi: 30

Cerinte

- responsabil
- dedicat
- persoana serioasa
- motivat
- dornic sa se integreze intr-un colectiv

Oferta (bonusuri, beneficii)

- Asiguram pregatire pentru interviu, asistenta in cadrul interviului si monitorizare post angajare
- Decont transport sau transport asigurat si Tichete de masa.
- Posibilitate lucru de acasa
- Suportul echipei noastre va exista in toata perioada contractuala, astfel incat sa fie asigurata sinergia cu angajatorul