Click aici »

Recruiter Iasi & Craiova

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala, Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Craiova, Iasi Craiova Iasi
Domeniile ofertei
Resurse umane
Data introducerii
10-01-2011
Data actualizare
10-01-2011

Conditii de aplicare

Candidatii trebuie sa raspunda la un interviu online cu 2 intrebari.

Descrierea postului

- derularea activitatilor de recrutare, selectie si evaluare de personal;
- relationarea cu clientii existenti si dezvoltarea portofoliului de clienti;
- realizarea de rapoarte periodice referitoare la activitatile de resurse umane.

Cerinte

- studii superioare;
- experienta profesionala in unul sau mai multe domenii precum resurse umane, relatii cu clientii, cercetare, administrativ, invatamant;
- foarte bune abilitati de comunicare si relationare;
- atitudine proactiva si orientare catre rezultat;
- cunostinte bune de operare pe calculator (Word, Excel, Internet Explorer, Outlook Expres);
- buna cunoastere a limbii engleze.

Oferta (bonusuri, beneficii)

Dezvoltarea personala si profesionala intr-o companie de renume in domeniul resurselor umane, leader pe piata de profil din Romania.