Click aici »

Recruiter colaborator

Tipul ofertei
Part Time
Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala, Facultate
Salariu oferit
Tara
Belgium, Italy, Moldova
Bucuresti, Constanta, Ploiesti, Strainatate, Toate orasele Bucuresti Constanta Ploiesti Strainatate Toate orasele
Domeniile ofertei
Vanzari, MLM, Marketing
Data introducerii
22-12-2008
Data actualizare
18-07-2020

Conditii de aplicare

Candidatii trebuie sa raspunda la un interviu online cu 4 intrebari.
Nivel minim de studii: Liceu
Acest anunt este adresat cunoscatorilor de Limba Engleza

CV-ul tau nu indeplineste conditiile de aplicare. Editeaza Experienta si Educatia din Cv-ul tau »

Descrierea postului

Dept. Marketing afiliaza personal in echipa networking, Business Int'l Distribution, echivalent recruiter, planner, distributor.
Detalii: https://radiance2020.futureofwellness.info/
Job suplimentar:
-Prospectarea pietei
-Urmarirea trendului pietei
-Colectare de informatii legate de piata
-Negociere cu clientii
-Mentinerea relatiei cu clientii, participare la traininguri
-Promovarea produselor noi ale companiei, a ofertelor speciale.

DISCLAIMER
1. Aceasta oferta nu este pentru minti mediocre, cu o gandire limitata, negativa.
2. Aceasta oferta nu reprezinta un loc de munca/angajare/serviciu conventional, cu carte de munca.
3. Aceasta colaborare nu este pentru cei care nu vor altCEVA decat un simplu loc de munca, job, cu plata modesta si fixa!
4. Aceasta activitate nu este pentru cei care se limiteaza doar la ajutorul parintilor-bursa-salariu-pensie-ajutorul copiilor, etc.
5. In aceasta activitate nu poti straluci drept cel mai docil salariat, iar dupa o activitate continua de 40-50 de ani, sa obtii o pensie insuficienta!
6. In acesta colaborare nu sunt necesare studii de specialitate, dar nu este pentru cei neinstruibili.
7. Acest parteneriat nu este pentru cei care nu investesc in propria dezvoltare, in sanatatea fizica si financiara.
8. Aceasta activitate nu este pentru cei care nu apreciaza Stilul de viata sanatos, Business LifeStyle.
9. Acest parteneriat nu este pentru cei ce-si doresc un serviciu ?sigur?, lipsit de libertate.
10. Evitati confuzia mediocra cu afacerile de vanzare directa!

Cerinte

Varsta min. 18 ani
Studii: min. Bacalaureat, preferabil superioare
Persoana instruibila, deschisa spre nou
Experienta relevanta
Capacitate de organizare si planificare
Persoana dinamica
Disponibilitate pentru deplasari
Pregatit pentru lucrul sub presiune si rezistenta la stres
Cunostinte de operare PC
Aptitudini de comunicare verbala
Bune abilitati de interrelationare

Oferta (bonusuri, beneficii)

400-1000 USD lunar, calatorii in strainatate, tabere internationale de vara, baluri anuale in capitale europene