Click aici »

Receptioneri, Ospatari, BellBoy pentru Hotel in Otopeni

Nivel cariera
Liceu, Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti, Otopeni Bucuresti Otopeni
Domeniile ofertei
Restaurant, Turism/Hoteluri
Data introducerii
20-09-2019
Data actualizare
20-09-2019

Conditii de aplicare

Candidatii trebuie sa raspunda la un interviu online cu 1 intrebari.

Descrierea postului

Receptioneri, Ospatari, BellBoy pentru Hotel in Otopeni.

Cerinte

1. Receptioner

- Limba engleza - nivel mediu, cerinta obligatorie (alta limba straina reprezinta un avantaj)
- Experienta in domeniu minim 2 ani la hotel de 4*/5*
- Atentie la detalii
- Persoana politicoasa, sociabila, punctuala

2. Ospatar

- Studii medii
- Limba engleza - nivel mediu (cerinta obligatorie)
- Diploma de calificare in domeniu (constituie un avantaj)
- Experienta de minim 1 an pe un post similar (constituie un avantaj)
- Prezenta agreabila, amabilitate, atitudine pozitiva, stapanire de sine, disciplina

3. Bell Boy

- Persoana placuta, sociabila, respectuoasa, punctuala
- Preferabil sa cunoasca limba engleza la nivel conversational

Oferta (bonusuri, beneficii)

- Salariu motivant + bonuri de masa
- Contract de munca
- Decontare transport RATB 783 (pentru cei care locuiesc in afara Otopeniului)
- Posibilitate de avansare in companie

Trimite CV