Click aici »

Receptionera

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala
Salariu oferit
Oras(e)
Constanta Constanta
Domeniile ofertei
Turism/Hoteluri
Data introducerii
23-01-2018
Data actualizare
23-01-2018

Descrierea postului

Receptioner
Intocmirea de rapoarte specifice activitatii
Intocmirea de documente specifice activitatii
Mentinerea relatiei cu clientii
Promovarea produselor noi ale companiei, ofertelor speciale etc.
Comunicarea in permanenta cu managerul in vederea bunei desfasurari a activitatii
Inregistrarea rezervarilor, modificarilor privind rezervarile clientilor in softul companiei, precum si alte atributiuni ce se afla in legatura cu postul

Cerinte

abilitati de comunicare
capacitate de organizare,persoana dinamica, activa, rezistenta la stres
capacitate de sinteza si analiza
cunostinte de limba engleza ,operare calculator
CV  cu foto
Adaptabilitate si flexibilitate
Putere de concentrare si rezistenta la stres