Click aici »

Receptionera centru medical in Pantelimon

Nivel cariera
Liceu
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Secretariat/Administrativ, Serviciu clienti
Data introducerii
04-11-2009
Data actualizare
04-11-2009

Descrierea postului

- Programarea pacientilor,
- Oferirea de informatii la telefon,
- Eliberarea documentelor medicale.

Cerinte

- cunostinte medicale minime,
- full-time,
- perioada de probe urmata de renegocierea salariului,
- una sau mai multe limbi straine cunoscute reprezinta un avantaj, fara sa fie un criteriu de excludere.

Oferta (bonusuri, beneficii)

Trimite CV cu poza si asteptari salariale la vlad@sandler. com si afla mai multe despre aceasta oportunitate.

Candidatii selectati pentru interviu urmeaza sa fie contactati in urmatoarele 3 saptamani.