Click aici »

Receptioner

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Turism/Hoteluri
Data introducerii
12-10-2018
Data actualizare
12-10-2018

Descrierea postului

Bucharest Comfort Suites angajeaza receptioner.

Cerinte

- Persoana pozitiva, flexibila, cu aptitudini foarte bune de comunicare si seriozitate;
- Atestat de tehnician in hotelarie / Receptioner sau studii superioare in domeniu - reprezinta un avantaj;
- Cunostinte limba engleza scris si vorbit - cerinta obligatorie;
- Capabilitate de a lucra cu documente si bani;
- Cunoasterea programului Fidelio V. 7 / V. 8 reprezinta un avantaj;
- Program de lucru 12/24 - 12/48.

Succes!

Oferta (bonusuri, beneficii)

Salariu: se va negocia in urma interviului.
Oferta (bonusuri, beneficii):
- Mediu de lucru placut si motivant;
- Echipa tanara si profesionista;
- Comision substantial din vanzarea la receptie a unor servicii suplimentare si excursii.