Click aici »

Receptioner Pensiune Ambient 3* in Brasov

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala, Facultate
Salariu oferit
250 EUR
Oras(e)
Brasov Brasov
Domeniile ofertei
Turism/Hoteluri
Data introducerii
17-05-2010
Data actualizare
01-06-2016

Descrierea postului

Receptioner in cadrul Pensiunii Ambient 3*, Brasov
23 camere

Site: www.pensiuneambient.ro

Intrebari sau informatii suplimentare la adresa de e-mail.

Cerinte

Candidatul ideal:

- bine organizat, simtul responsabilitatii
- sa manifeste amabilitate, promtitudine si corectitudine in relatiile cu clientii
- vorbitor de cel putin o limba straina
- calm si dezghetat avand in vedere ca este primul in contact cu clientii
- prezentabil, cu o infatisare placuta
- sa aiba o tinuta fizica si vestimentara curata,bine ingrijita
- sa respecte regulile igienico-sanitare
- deprindere cu programe soft sub windows xp
- atitudine degajata
- sa pastreze permanent ordinea si curatenia la locul de munca
- sa rezolve sau sa ceara sprijin pe linie ierarhica pentru solutionarea oricarei nemultumiri din partea clientilor.

Oferta (bonusuri, beneficii)

Program de lucru:
24h cu 72h libere
Salariu motivant.
Prime sarbatori si bonificatii.
Posibilitati de promovare.