Click aici »

Receptioner hotel tura noapte

Nivel cariera
Liceu, Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Turism/Hoteluri
Data introducerii
05-11-2008
Data actualizare
22-06-2009

Descrierea postului

Furnizarea de informatii clientilor, efectuare rezervari, efectuare night audit, confirmari, inregistrare oaspeti in sistemul de gestiune hotel promovarea serviciilor hotelului si incasarea-facturarea acestora.

Cerinte

Experienta in turism poate constituii un avantaj.
Capacitate de organizare si planificare
Persoana dinamica
Pregatit pentru lucrul sub presiune si rezistenta la stres
Cunostinte bune de operare PC ,cunoasterea sistemului Fidelio 8 constituie avantaj
Aptitudini de comunicare verbala si scrisa intr-una din limbile italiana sau engleza .

Oferta (bonusuri, beneficii)

Salariu fix + bonus in functie de performanta,ore de noapte platite.