Click aici »

Receptioner hotel / receptionera hotel

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala, Facultate
Salariu oferit
300 EUR
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Turism/Hoteluri
Data introducerii
31-05-2016
Data actualizare
31-05-2016

Descrierea postului

Intampinarea clientilor si descrierea serviciilor oferite de hotel.
Atragerea de noi clienti prin modalitati specifice de promovare servicii hoteliere.

Efectuarea de rezervari, incheierea de contracte, incasarea serviciilor prestate.

Se ofera training, posibilitatea de lucru intr-un mediu dinamic si atractiv, posibilitatea de asimilare cunostiinte noi

Cerinte

Tanar  dornic de afirmare si avansare atat personala cat si profesionala.
Aspect fizic placut, cunostinte de cultura generala, cunoasterea cel putin a unei limbi straine de circulatie internationala, abilitate de lucru cu clientii, cunostiinte de public relations, abilitati de negociere, cunostiinte de marketing si vanzari.
Experienta nu este necesara dar constituie un avantaj. Curs de calificare in meseria de Receptioner constituie un avantaj

Oferta (bonusuri, beneficii)

Salariu: 1250 lei, posibilitati avansare, mediu de lucru occidental, o masa pe zi si alte avantaje.

Pentru interviu va asteptam zilnic, intre orele 15:00 - 17:00, cu CV si poza la Hotel Unique Str Caderea Bastiliei nr 35 - langa ASE