Click aici »

Receptioner Hotel Parliament 4****

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala, Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Turism/Hoteluri
Data introducerii
15-05-2019
Data actualizare
15-05-2019

Fond Exim

» 1 job nou de la aceeasi firma

expirat

Descrierea postului

Suntem in cautarea unui nou coleg cu experienta de minim 2 ani pe postul de receptioner hotel, cunoscator al limbii engleze si cu orientare pro-client. Cunoasterea programului Medallion reprezinta un plus. Vei fi responsabil printre altele de activitatile de check-in, check-out, facturare, insa, cel mai important, de asigurarea unui climat familial pentru clientii nostri.

Apreciem atitudinea pozitiva si zambetul cald. Iti oferim salariu fix, card de bonuri, precum si o masa zilnica. In cazul in care doresti sa te alaturi echipei noastre, trimite CV-ul tau, ulterior, te vom invita la o cafea buna pentru a ne cunoste!

Cerinte

- Experienta minim 1-2 ani pe un post similar
- Experienta Medallion reprezinta un plus
- Lb. Engleza minim nivel mediu
- Prezenta agreabila

Oferta (bonusuri, beneficii)

- Salariu fix lunar
- Bonuri de masa
- Masa personal