Click aici »

Receptioner / Casier

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala, Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Cluj-Napoca Cluj-Napoca
Domeniile ofertei
Secretariat/Administrativ, Serviciu clienti
Data introducerii
16-04-2013
Data actualizare
26-06-2013

Descrierea postului

Sa elibereze si sa intocmeasca factura si bon fiscal.
Sa intocmeasca contract de scolarizare
Sa ofere informatiile necesare cerute de catre client
Sa intocmeasca situatia clientilor pe grupe
etc
Pentru programare la interviu: 0744 920 034

Cerinte

Cunostinte pc: pachetul microsoft office, e-mail, cautarea informatiilor pe website etc.
Cunostinte de contabilitate primara asigura un atu.
CV-urile vor fi trimise pe adresa de mail profesionalacademycluj@yahoo.com cu subiectul angajare cluj