Click aici »

Quantitative Researcher

Nivel cariera
Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Marketing
Data introducerii
14-08-2008
Data actualizare
15-09-2008

Descrierea postului

- Realizarea si intretinerea bazelor de date;
- Curatarea bazelor de date;
- Analiza statistica a datelor;
- Interpretarea datelor si redactarea rapoartelor de cercetare;
- Realizarea instrumentelor de cercetare.

Cerinte

- Cunostinte (background) in domeniile Marketing/ Sociologie/ Statistica;
- Abilitati de interpretare;
- Cunostinte bune PC (Word, Excel, Power Point);
- Cunostintele de statistica si SPSS pot constitui un avantaj.

Oferta (bonusuri, beneficii)

Pachet motivational competitiv; remuneratie suplimentara in functie de performantele obtinute.