Click aici »

Quality Controller

Nivel cariera
Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Alba Iulia Alba Iulia
Domeniile ofertei
Arhitectura/Design, Constructii/Imobiliare
Data introducerii
08-12-2010
Data actualizare
08-12-2010

Descrierea postului

Coordoneaza toate activitatile de control al calitatii de pe site-ul de constructii
Este responsabil pentru implementarea pe site a sistemului de management QA/QC
Coordoneaza toate problemele de calitate de pe site-uri
Coordoneaza toate testele si inspectiile de calitate din cadrul site-urilor
Este responsabil sa se asigure ca toata constructiile respecta criteriile de calitate
Pregateste toate documentatiile de neconformitate si le raporteaza
Coordoneaza rezolvarea problemelor aparute pe site

Cerinte

Absolvent al Facultatii de Constructii
Minim 5 ani, in activitatea de QA/QC ,in proiecte de constructii civile, inclusiv infrastructura (utilitati, drumuri etc)
Certificare in ceea ce priveste activitatea de control a calitatii (CQ)
Bune cunostinte de raportare a problemelor de calitate
Bune abilitati de comunicare
Cunostinte de engleza la nivel mediu spre avansat (scris si vorbit)
Bune Cunostinte de MS Office
Permis de conducere categoria B
Disponibilitate pentru calatorii frecvente
Posibilitate de relocare in zona

Oferta (bonusuri, beneficii)

- Posibilitatea de a activa intr-o companie multinationala;
- Implicarea activa intr-un proiect de anvergura.