Click aici »

Promotera-vanzatoare

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala
Salariu oferit
Oras(e)
Tirgu-Mures Tirgu-Mures
Domeniile ofertei
Sampling/Merchandising, Elevi/Studenti, Comert
Data introducerii
28-12-2015
Data actualizare
28-12-2015

Conditii de aplicare

Candidatii trebuie sa raspunda la un interviu online cu 5 intrebari.
Acest anunt este adresat femeilor

CV-ul tau nu indeplineste conditiile de aplicare. Editeaza Experienta si Educatia din Cv-ul tau »

Descrierea postului

C?ut?m Doamne/Domnisoare pentru promovare produse cosmetice germane (domeniu promovare-vnzare).
Munca const? din abordare clienti, prezentare produse gama 4SENSO n hypermarketurile si mallurile din Romania.
Nu cerem experient?!!!!Nu conteaz? vrsta !!!Full-time, project-based !!!

Cerinte

Candidatul ideal:
- este sociabil
- i place s? lucreze cu oamenii
- harnic si ambitios
- are aspect pl?cut
- punctual
- respectuos

Oferta (bonusuri, beneficii)

Oferim:
- contract de munc?
- bonusuri dupa realiz?ri
- posibilit?ti de a promova ntr-o firm? profesionist? cu o experient? de 11 ani n Romnia