Click aici »

Promoter

Tipul ofertei
Part Time
Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala, Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti, Galati Bucuresti Galati
Domeniile ofertei
Vanzari, Sampling/Merchandising, Elevi/Studenti
Data introducerii
19-05-2014
Data actualizare
19-05-2014

Descrierea postului

Activitate adresata in special studentilor/ elevilor care presupune urmatoarele:

- Promovarea produselor/ serviciilor in magazine conform trainingului, oferind consumatorilor informatii despre mecanismul campaniei si despre beneficiile produselor reprezentate;
- Invitarea clientilor sa testeze produsele promovate, oferirea de premii, mostre/ gratuitati, flyere, brosuri, etc

Cerinte

- Fete / Baieti cu varsta minim 16 ani (impliniti);
- Aspect fizic placut / carisma;
- Fire vesela, entuziasta;
- Spirit de spontaneitate;
- Persoane descurcarete / istete;
- Punctualitate, seriozitate, responsabilitate;
- Bune abilitati de comunicare si putere de convingere/ abilitati de vanzare;
- Experienta in activitati similare constituie un avantaj.

Oferta (bonusuri, beneficii)

- Salariu atractiv (plata/ h) + bonusuri pentru atingerea targetului de vanzari;
- Program de lucru flexibil, part time (4-6-8 ore/ zi), de regula in weekend (vineri-duminica)
- Pachet de training (basic marketing, promovare in store, training de produs)
- Mediu de lucru placut
- Posibilitati de promovare (hostess, team leader, supervisor, account in cadrul agentiei)