Click aici »

Promoter

Tipul ofertei
Project Based
Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala, Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Vanzari, Sampling/Merchandising, Elevi/Studenti
Data introducerii
10-05-2011
Data actualizare
14-09-2011

Descrierea postului

Promoter pentru activitati de sampling in hipermarket-uri, stimulare vanzari, comunicare mecanism campanie vanzari, informare la raft.

Pentru a programa interviul, va rugam sa trimiteti CV-ul pe adresa de e-mail.

Cerinte

Persoane dinamice, responsabile, comunicative, organizate, aspect fizic placut.

Oferta (bonusuri, beneficii)

Oferta va fi facuta in functie de fiecare proiect si obiectivele stabilite. Bonusurile sunt oferite pentru depasirea targetului de vanzari.

Persoana Contact: Aida Ciobanu