Click aici »

Promoter - Servicii WEB

Tipul ofertei
Part Time
Nivel cariera
Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Toate orasele Toate orasele
Domeniile ofertei
Vanzari, Serviciu clienti, Marketing
Data introducerii
03-10-2019
Data actualizare
23-10-2019

Conditii de aplicare

Candidatii trebuie sa raspunda la un interviu online cu 1 intrebari.
Nivel minim de studii: Studii postliceale

CV-ul tau nu indeplineste conditiile de aplicare. Editeaza Experienta si Educatia din Cv-ul tau »

Descrierea postului

Promoter

Suntem o echipa in formare, energica si implicata, care ofera suport activitatilor de vanzari B2B.

Chiar daca locul de munca part-time nu este in domeniul in care planuiesti sa lucrezi in viitor, nu inseamna ca nu este important. In orice mediu de lucru vei invata cum sa lucrezi in echipa si te vei obisnui cu modul de lucru, iar tranzitia catre un loc stabil va fi mult mai usoara.

Cerinte

Canditat ideal castiga bani de acasa DACA:

- ai abilitati bune de operare PC si viteza de tehnoredactare;

- ai capacitate analitica si atentie la detalii;

- ai orientare spre client si spre rezolvarea problemelor, printr-o atitudine proactiva;

- chiar daca esti la primul job, si dai dovada de ambitie sa inveti alaturi de noi;

- stii sa mentii un o atitudine profesionala orientata spre client;

- asisti clientul in decizia de cumparare prin oferirea detaliilor solicitate despre produse si servicii;

- esti gata de maine sa prospectezi piata, sa obtii intalnirii si sa vizitezi potentialii clienti;

- poti sa intocmesti oferte de servicii personalizate bazate pe datele furnizate de clienti;

- reusesti sa iti atingi obiectivele de vanzare prin semnarea de contracte;

- sa esti capabil sa pastrezi o evidenta riguroasa a activitatilor de vanzare si a contractelor incheiate;

- esti GATA de dezvoltarea unui NOU portofoliul de clienti.

Oferta (bonusuri, beneficii)

Oferta noastra:

* Recompense atractive si bonusuri suplimentare bazate pe performante;
* Program flexibil, in functie de timpul liber, tu decizi cat timp aloci acestei activitati.