Click aici »

Promoter/ Hostess

Tipul ofertei
Part Time
Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala, Facultate
Salariu oferit
Alexandria, Bucuresti, Calarasi, Giurgiu, Ploiesti Alexandria Bucuresti Calarasi Giurgiu Ploiesti
Domeniile ofertei
Sampling/Merchandising, Elevi/Studenti
Data introducerii
01-06-2012
Data actualizare
23-01-2013

Descrierea postului

- Activitate adresata in special studentilor/ elevilor.

PROMOTERI

- Promovarea produselor/ serviciilor in magazine conform training-ului;
- Invitarea clientilor sa testeze produsele promovate, oferirea de mostre, gratuitati, flyere, brosuri, etc
- Prezentarea produselor promovate intr-o maniera atragatoare;
- Abordarea clientilor din raionul in care se afla produsele promovate si oferirea detaliilor si informatiilor referitoare la acestea;
- Informarea potentialilor clienti asupra avantajelor produselor promovate.

HOSTESS

- Intampinarea clientilor;
- Oferirea de informatii cu caracter general;
- Comunicare directa cu clientul;
- Promovarea anumitor produse.

Cerinte

- Fete / Baieti cu varsta minim 16 ani;
- Aspect fizic placut / carisma;
- Fire vesela, entuziasta;
- Spirit de spontaneitate;
- Persoane descurcarete / istete;
- Punctualitate, seriozitate, responsabilitate;
- Bune abilitati de comunicare;
- Experienta in activitati similare constituie un avantaj.

Te rugam sa ne trimiti CV-ul tau insotit de minim o poza, specificand POSTUL si ORASUL in care vrei sa lucrezi pe adresele de mail stefania@clock.ro si camelia@clock.ro sau promoteri@clock.ro.

Oferta (bonusuri, beneficii)

- Salariul este diferit de la un proiect la altul in functie de perioada lucrata, de numarul de ore lucrate / zi si de tipul produselor promovate (se va comunica inainte de inceperea fiecarui proiect).
- Program flexibil in functie de proiect; orar pentru promotii este de 4-8 ore/ zi; un eveniment poate dura de la 1 la 30 zile.
- Mediu de lucru placut