Click aici »

Promoter/ hostess/ team leader

Tipul ofertei
Part Time
Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala, Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti, Toate orasele Bucuresti Toate orasele
Domeniile ofertei
Sampling/Merchandising, Elevi/Studenti
Data introducerii
29-04-2014
Data actualizare
29-04-2014
Confidential
expirat

Descrierea postului

Promoter = Realizarea de samplinguri, promotii si evenimente.
Principalele obligatii:
- atragerea potentialilor clienti
- evidentierea beneficiilor produselor si prezentarea lor
- crearea unui nou portofoliu de clienti
- mentinerea si promovarea imaginii companiei si a produselor existente
- inmanarea premiilor

TeamLeader = detine permis conducere categoria B,supravegheaza buna desfasurare a promotiei

Hostess = prezentari,evenimenente,primire invitati

Cerinte

Bune abilitati de comunicare, dinamism
- Persoane serioase, responsabile, descurcarete
- Persoane cu mare putere de convingere, atitudine prietenoasa, carismatica