Click aici »

Promoter/ Hostess/ Team Leader

Tipul ofertei
Part Time
Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala, Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Sampling/Merchandising, Elevi/Studenti
Data introducerii
25-05-2016
Data actualizare
25-05-2016

Descrierea postului

Te asteptam in echipa noastra de promoteri!

Cautam persoane care isi doresc sa se implice in campanii de promovare produse si sa obtina un venit in plus.

Activitatea de promoting se desfasoara in cadrul magazinelor de tip hypermarket dupa urmatorul program: V 16:30-20:30, S 10:00-15:00 si D 10:00-15:00

Cerinte

- Aspect placut/carisma;
- Fire vesela, entuziasta;
- Persoane descurcarete / istete/ comunicative;
- Seriozitate, punctualitate, responsabilitate, onestitate;
- Abilitati de comunicare, initiativa si energie, spontaneitate;
- Posesor de permis categoria B minim 1 an si autoturism (cerinta este valabila doar pentru pozitia de Team Leader);

Oferta (bonusuri, beneficii)

- Training asigurat in cadrul companiei;
- Mediu de lucru profesionist in cadrul unei echipe tinere;
- Posibilitatea unei cariere in interiorul companiei;
- Posibilitatea realizarii de venituri semnificative pe proiect.
- Bonusuri in functie de performanta.