Click aici »

Promoter/ Consultant vanzari

Tipul ofertei
Part Time
Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala, Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Vanzari, Sampling/Merchandising, Elevi/Studenti
Data introducerii
11-03-2013
Data actualizare
11-03-2013

Descrierea postului

- Activitate adresata in special studentilor/ elevilor.

PROMOTERI

- Promovarea produselor in magazinele Carrefour (Baneasa, Colentina, Berceni, Orhideea, Militari si Chitila) conform trainingului;
- Invitarea clientilor sa testeze produsele promovate, oferirea de mostre, gratuitati, flyere, brosuri, premii.
- Prezentarea produselor promovate intr-o maniera atragatoare;
- Abordarea clientilor din raionul in care se afla produsele promovate si oferirea detaliilor si informatiilor referitoare la acestea;
- Informarea potentialilor clienti asupra avantajelor produselor promovate.

Cerinte

- Baieti cu varsta minima 16 ani;
- Bune abilitati de comunicare;
- Foarte bune abilitati de vanzare
- Experienta in promotii sau alte activitati similare este OBLIGATORIE.
- Aspect fizic placut / carisma;
- Fire vesela, entuziasta;
- Spirit de spontaneitate;
- Persoane descurcarete / istete;
- Punctualitate, seriozitate, responsabilitate;
- Orientarea spre profit, spirit practic si putere de convingere pentru realizarea obiectivelor de vanzari
-Disponibilitatea de a lucra in weekend

Te rugam sa ne trimiti CV-ul tau insotit de minim o poza, specificand POSTUL si MAGAZINUL in care vrei sa lucrezi pe adresele de mail stefania@clock.ro si camelia@clock.ro sau promoteri@clock.ro.

Oferta (bonusuri, beneficii)

- Salariul este format din plata fixa/ h, la care se va adauga un bonus in bani sau bonuri cadou pentru atingerea targetului de vanzari impus(se va comunica inainte de inceperea fiecarui proiect).
- Program flexibil, se lucreaza in weekend, de Vineri pana Duminica, cate 4/8/6 ore/ zi
- Mediu de lucru placut