Click aici »

Project Manager

Nivel cariera
Facultate, Entry-level Management, Middle-level Management
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti, Otopeni, Ploiesti Bucuresti Otopeni Ploiesti
Domeniile ofertei
Management/Consultanta
Data introducerii
27-02-2013
Data actualizare
27-02-2013
Confidential
expirat

Descrierea postului

Organizeaza echipa de proiect si repartizeaza sarcinile membrilor acesteia, identifica si analizeaza riscurile, Stabileste metodele de control
Monitorizeaza derularea proiectului in concordanta cu planul intocmit, incadrarea in termene si in bugetul de proiect alocat
Evalueaza rezultatele echipei de proiect
Implicare pe partea de selectie si recrutare personal
Raportarea periodica catre superior in ceea ce priveste stadiul proiectului
Relationeaza cu departamentele din cadrul companiei

Cerinte

Experienta in coordonare de proiecte 5ani
Studii superioare tehnice / economice
Adaptabilitate si flexibilitate
Foarte bun organizator
Capacitate de luare a deciziilor
Putere de concentrare si rezistenta la stres
Cunostinte de limba engleza constitue un avantaj

Oferta (bonusuri, beneficii)

Pachet salarial atractiv
Posibilitate de dezvoltare profesionala