Click aici »

Project Manager

Nivel cariera
Facultate, Entry-level Management, Middle-level Management
Salariu oferit
1200 EUR
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Management/Consultanta
Data introducerii
06-10-2010
Data actualizare
06-10-2010
Confidential
expirat

Descrierea postului

* Organizeaza echipa de proiect si repartizeaza sarcinile membrilor acesteia, identifica si analizeaza riscurile, Stabileste metodele de control
* Implicare in dezvoltarea planului de proiect si a bugetului alocat
* Monitorizeaza derularea proiectului in concordanta cu planul intocmit, incadrarea in termene si in bugetul de proiect alocat
* Evalueaza rezultatele echipei de proiect
* Implicare pe partea de selectie si recrutare personal
* Raportarea periodica catre superior in ceea ce priveste stadiul proiectului
* Relationeaza cu departamentele din cadrul companiei.

Cerinte

* Experienta in coordonare de proiecte de marketing, media si consultanta in afaceri
* Cunostinte de dezvoltarea de campanii pentru media si publicitate;
* Experienta in domeniul PR si management reprezinta un avantaj
* Master sau MBA reprezinta un avantaj;
* Adaptabilitate si flexibilitate
* Foarte bun organizator
* Capacitate de luare a deciziilor
* Putere de concentrare si rezistenta la stres
* Cunostinte de limba engleza obligatoriu.

Oferta (bonusuri, beneficii)

* Pachet salarial atractiv
* Posibilitate de dezvoltare profesionala
* Pachete de asigurari de sanatate pentru angajat si familia lui.