Click aici »

Project Manager si Project Engineer in Dubai

Nivel cariera
Entry-level Management, Middle-level Management
Salariu oferit
Tara
United Arab Emirates
Oras(e)
Alt Oras Alt Oras
Domeniile ofertei
Constructii/Imobiliare
Data introducerii
04-06-2008
Data actualizare
04-06-2008

Descrierea postului

Recrutam Project Manager si Project Engineer pentru clientul nostru, o companie multinationala din Dubai ( Emiratele Arabe Unite )

Cerinte

Cerinte:
- experienta anterioara 4-5 ani in companii de constructii cu profil : aluminiu si fundatii
- limba engleza nivel mediu/avansat
- absolvent al facultatii de constructii
- bune abilitati de conducere
- abilitatea de a coordona persoane de nationalitati diferite

Oferta (bonusuri, beneficii)

Oferta:
- salariu motivant
- contract pe o perioada de minim 3 ani de zile
- concediu anual de 30 de zile pentru candidat si familia acestuia
- transport asigurat in/din Dubai
- bonusuri in functie de performanta