Click aici »

Proiectant tehnico-comercial mobilier limba franceza

Nivel cariera
Facultate
Salariu oferit
Tara
Romania, France
Oras(e)
Mioveni Mioveni
Domeniile ofertei
Inginerie, Industrie
Data introducerii
21-01-2015
Data actualizare
21-01-2015

Descrierea postului

Proiectant Mobilier Tehnico-Comercial - vorbitor de lb. franceza - URGENT
---- INTERVIURILE VOR AVEA LOC 22 si 23 ianuarie - la sediul firmei ----

RO
Cautam un profesionist de profil tehnico-comercial, proiectare in industria mobilei.
Principala experienta ceruta este de a executa/proiecta planuri in AutoCAD (sau alte programe asemanatoare)

Societatea este situata (punct de lucru), langa or.Mioveni (com. Micesti) - Arges

Cerinte:
* experienta in proiectare in AutoCAD (sau atceva asemanator)
* vorbitor de lb. franceza mediu sau avansat obligatoriu, intrucat societatea are clienti francezi

cv-uri in lb. franceza sau romana:
- aici pe site ;
- sau mail resurse umane: deco_cv @ yahoo. com
- sau tel sediu 0248.234.191 - pentru intrebari si informatii
- sau fax 0348.815.952

FR
Recherche professionnel du meuble, le candidat devra pouvoir exécuter les plans sur AutoCAD ou autres programmes,
Pour être le responsable technico commercial, d'une entreprise française située à Mioveni ,

* français avance - obligatoire , car le candidat (e)sera en relation avec la clientèle française , il aura à développer également le marché roumain,
* Expérience souhaitée

Salaire à négocier suivant expérience demandée

Cerinte

* experienta in proiectare in AutoCAD (sau altceva asemanator)
* obligatoriu profil tehnic (proiectant sau tehnician sau inginer etc)
- este de dorit ca persoana sa aiba cunostinte/experienta si despre procesul de productie de mobilier.
- experienta in controlul calitatii este un plus

Oferta (bonusuri, beneficii)

- Contract Full Time
- salariu atractiv
- masina
- telefon
- se deconteaza naveta in apropiere (20-30 km), daca este nevoie