Click aici »

Proiectant mobilier

Nivel cariera
Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Arhitectura/Design
Data introducerii
25-07-2018
Data actualizare
25-07-2018

Descrierea postului

- Sa stie sa intocmeasca un proiect complet pentru productie (desene detaliate ale pieselor de mobilier, nomenclatoare de repere si accesorii, liste de croire si bonuri de consum);

Cerinte

- Sa fie familiarizat cu proiectarea si tenologia de productie pentru mobilier din PAL, MDF furniruit si vopsit si lemn masiv;
- Sa stie sa utilizeze computerul in vederea executiei si transpunerii proiectului de productie;
- Avantaj, dar nu obligatoriu, permis conducere categ. B;
- Sa fie o persoana cu o mare atentie la detalii, meticuloasa;

Oferta (bonusuri, beneficii)

- salariu competitiv;
- bonusuri pentru proiectele realizate;
- oportunitatea de a lucra intr-o echipa de profesionisti;
- prima de Paste si de sfarsit de an.