Click aici »

Proiectant mobilier - designer

Nivel cariera
Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Arhitectura/Design
Data introducerii
10-07-2013
Data actualizare
26-03-2020

Descrierea postului

-Preluarea comenzilor de mobilier,
-Consilierea clientilor pentru relizarea mobilierului pentru care vor sa faca comanda,
-Gasirea solutiilor tehnice pentru realizarea mobilierului(in anumite cazuri)
-Realizarea preturilor in functie de materialele alese de client si de complexitatea lucrari,
-Realizarea proiectelor de mobilier pentru prezentare in AutoCad,
-Realizarea proiectelor de executie,

Cerinte

-Persoana comunicativa si sociabila,
-Experienta in domeniu,
-Rezistenta la stres,
-Cunosterea tehnologiei fabricari mobilei
-Cunoastinte avansate de proiectare mobilier.

Oferta (bonusuri, beneficii)

Vor fi discutate la interviu.
Nu avem un buget de salariu prestabilit pentru acest post. Salariul obtinut de candidat va reflecta pregatirea lui profesionala.