Click aici »

Proiectant mobila, designer

Nivel cariera
Facultate
Salariu oferit
400 EUR
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Arhitectura/Design, Inginerie, Industrie
Data introducerii
31-08-2010
Data actualizare
31-08-2010
Confidential
expirat

Descrierea postului

Discutia cu clientul pentru intelegerea nevoilor acestuia si prezentarea de solutii ergonomice si avantajoase.
Efectuarea de masuratori la sediul sau domiciliul clientului.
Realizarea proiectului si devizului in vederea realizarii mobilierului.
Cunoasterea preturilor la materiale folosite pentru productia de mobilier.

Cerinte

Cunostiinte operare PC si un program de proiectare
Cunostiinte despre materialele moderne de productie
Creativitate
Cunostiinte solide de proiectare mobila (experienta minim 2 ani necesara)
Bun negociator.

Oferta (bonusuri, beneficii)

Salariu fix
Bonusuri in functie de realizari.