Proiectant in ingineria constructiilor civile si industriale

Nivel cariera
Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Inginerie, Constructii/Imobiliare, Arhitectura/Design
Data introducerii
03-01-2015
Data actualizare
23-02-2018

Conditii de aplicare

Candidatii trebuie sa aiba minimum 2 ani experienta in unul din domeniile: Arhitectura/Design, Constructii/Imobiliare
Nivel minim de studii: Facultate (terminata)

CV-ul tau nu indeplineste conditiile de aplicare. Editeaza Experienta si Educatia din Cv-ul tau »

Descrierea postului

Proiectare in ingineria constructiilor asistata de calculator.

Cerinte

Cunoscator bun proiectare AutoCad, Ms Office, programe specifice de calcul structural

Oferta (bonusuri, beneficii)

Program de lucru L-V
9.30-18.30 cu pauze incluse