Click aici »

Programatori/ software developeri

Nivel cariera
Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Timisoara Timisoara
Domeniile ofertei
IT Software
Data introducerii
16-06-2011
Data actualizare
16-06-2011

Conditii de aplicare

Candidatii trebuie sa raspunda la un interviu online cu 1 intrebari.

Descrierea postului

Step UP Professional HR Services recruteaza pentru clientii sai programatori cu competente diverse (C#, Java, SQL s.a.).

Daca va potriviti unuia dintre profilele de mai jos si doriti sa aflati mai multe detalii despre job aplicati cu CV actualizat si indicati pozitia/pozitiile de care ati fi interesat.

Cerinte

1. Programator Java:
? Cunostinte de Java, Eclipse la nivel avansat;
? Alte tehnologii utilizate: RMI, JMS, Hibernate, JDBC, SWT, AWT, Ant, Log4J, XML, XSL
? Constituie avantaj cunoasterea: JSP, JS, HTML, AJAX, Apache-Tomcat.
? Disponibilitate pentru deplasari in strainatate (50% din timp)

2. Inginer service:
? Cunostinte avansate de programare baze de date (orice baze de date)
? Cunostinte avansate de limba franceza
? Disponibilitate pentru deplasari frecvente in strainatate

3. Programator C# pentru dezvoltarea sistemelor ERP:
? Minim 1 an experienta de programare in limbaj C# pentru .NET 2008;
? Experienta in domeniul ERP constituie avantaj;
? Cunoasterea SQL constituie avantaj;
? Cunoasterea unor aplicatii si concepte economice constituie avantaj (eventual studii economice).

Alte cerinte:
? Studii superioare;
? Cunoasterea limbii engleze.

Oferta (bonusuri, beneficii)

- program flexibil
- pachet salarial atractiv.