Click aici »

Programator

Nivel cariera
Facultate
Salariu oferit
Tara
France
Oras(e)
Strainatate Strainatate
Domeniile ofertei
IT Software
Data introducerii
31-07-2017
Data actualizare
31-07-2017

Descrierea postului

Compania NEXIA CONSULTING din Oradea, furnizor de servicii, solutii si produse in domeniul IT si al telecomunicatiilor, doreste sa-si largeasca echipa de PROGRAMATORI. Compania noastra angajeaza programatori talentati avand aptitudini de programare in urmatoarele specializari: PHP, ASP.NET, JAVA, SAP, ABAP, C/C++, PL/SQL

Cerinte

-Experienta relevanta in dezvoltarea de aplicatii cu diferite grade de dificultate
-Competente tehnice si de programare
-Cunostinte de limba franceza nivel mediu
-Cunostinte de limba engleza avansat
-Disponibilitate de relocare in Franta
-Persoana organizata si perseverenta, cu gandire analitica si capacitate de concentrare
-Orice experienta de lucru in strainatate prezinta un avantaj
-Capabil sa respecte termenele stabilite

Oferta (bonusuri, beneficii)

-Bonusuri in functie de performanta
-Dezvoltarea de proiecte software captivante si provocatoare
-Integrarea intr-o echipa tanara, intr-un mediu de lucru profesionist si modern