Click aici »

Programator

Tipul ofertei
Part Time
Nivel cariera
Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Constanta Constanta
Domeniile ofertei
IT Software
Data introducerii
17-08-2016
Data actualizare
17-10-2016

Descrierea postului

Cautam programator absolvent studii superioare cu licenta.
Tipul jobului: Perioada nedeterminata.
Amplasarea locului de munca: Mun. Constanta, Jud. Constanta.

Cerinte

Domiciliu Mun. Constanta; Experienta dovedita in realizarea software pentru sisteme informatice.
Cunostiinte minime si medii de programare: PHP, CSS, Java, Javascript, Ajax, jQuery, Html, mySQL si MS-SQL server.
Experienta minim necesara:
PHP - 1 an;
CSS - 1 an;
Java - 1 an;
JavaScript - 1 an;
MySQL - 1 an;
MS-SQL - 1 an.

Oferta (bonusuri, beneficii)

Oferim seriozitate, corectitudine si onoare.
In functie de efortul depus oferim cursuri de specialitate si bonusuri la final de proiect.