Click aici »

Programator WEB

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala, Facultate
Salariu oferit
Bucuresti, Cluj-Napoca, Craiova, Targu Jiu, Timisoara Bucuresti Cluj-Napoca Craiova Targu Jiu Timisoara
Domeniile ofertei
IT Software
Data introducerii
26-03-2014
Data actualizare
26-03-2014
Confidential
expirat

Descrierea postului

Proiecteaza scheme logice si diagrame pentru structurarea cerintelor proiectului in secvente logice
Elaboreaza module de cod in limbaje de programare folosind medii de dezvoltare integrate
Configureaza aplicatiile necesare, testeaza aplicatiile si modifica programele

Cerinte

Cerinte Obligatorii:
-HTML
-PHP/MYSQL (Intelegerea si aplicarea conceptului de Programare Orientata pe Obiecte)
*Javascript/Jquery reprezinta un plus
*Reprezinta un plus experienta cu un CMS ca : Wordpress, Drupal
*Reprezinta un mare plus cunoasterea framework'ului Codeigniter

Oferta (bonusuri, beneficii)

Oferta (bonusuri, beneficii):
- atmosfera relaxata
- proiecte deosebit de interesante
- pachet salarial bazat pe performanta
- program flexibil (8h/zi, cu posibilitatea rezolvarii problemelor personale)