Click aici »

Programator WEB

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala, Facultate
Salariu oferit
Bucuresti, Cluj-Napoca, Craiova, Targu Jiu, Timisoara Bucuresti Cluj-Napoca Craiova Targu Jiu Timisoara
Domeniile ofertei
IT Software
Data introducerii
25-03-2014
Data actualizare
25-03-2014
Confidential
expirat

Descrierea postului

Candidatul Ideal: perseverenta, orientare spre sarcina, putere de concentrare, interes pentru documentare si solutionarea problemelor, spirit practic, informarea, ajutorarea si dezvoltarea altora, tact, amabilitate, ambitie, incredere in sine.

Cerinte

Cerinte Obligatorii:
-HTML
-PHP/MSSQL (Intelegerea si aplicarea conceptului de Programare Orientata pe Obiecte)
* Javascript/Jquery reprezinta un plus
* Reprezinta un plus experienta cu un CMS ca : Wordpress, Drupal
* Reprezinta un mare plus cunoasterea frameworkului Codeigniter

Oferta (bonusuri, beneficii)

- atmosfera relaxata
- proiecte deosebit de interesante
- pachet salarial bazat pe performanta
- program flexibil (8h/zi, cu posibilitatea rezolvarii problemelor personale)