Click aici »

Programator web - PHP, MYSQL

Nivel cariera
Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
IT Hardware, IT Software
Data introducerii
31-12-2011
Data actualizare
31-12-2011

Conditii de aplicare

Candidatii trebuie sa raspunda la un interviu online cu 2 intrebari.

Descrierea postului

NET Rom Business cauta un nou membru pentru echipa sa de dezvoltatori web.
Responsabilitati:

-Dezvoltare de aplicatii e-commerce
-Dezvoltare si intretinere de aplicatii web.

Cerinte

-experienta de minim 2 ani in dezvoltarea de aplicatii web (avantaj pentru cei ce prezinta portofoliu de proiecte)
-sunt necesare cunostinte solide de PHP, SQL (MySQL, PostgreSQL), HTML, JavaScript
-student sau absolvent Automatica, Electronica, Matematica-Informatica - constituie avantaj.

Oferta (bonusuri, beneficii)

- Salariu motivant (trepte salariale, bonusuri)
- Telefon, Calculator, Transport asigurat
- Integrarea intr-un colectiv de profesionisti
- Program de lucru de 8 ore/zi (5 zile pe saptamana).