Click aici »

Programator/ Software Developer

Nivel cariera
Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Timisoara Timisoara
Domeniile ofertei
IT Software
Data introducerii
19-01-2011
Data actualizare
19-01-2011

Conditii de aplicare

Candidatii trebuie sa raspunda la un interviu online cu 2 intrebari.

Descrierea postului

Step UP Professional HR Services recruteaza pentru clientii sai programatori cu competente diverse (C++, C, Java, Oracle s.a.). Daca va potriviti unuia dintre profilele de mai jos si doriti sa aflati mai multe detalii despre job aplicati cu CV actualizat si indicati pozitia/pozitiile de care ati fi interesat :

1. Programator embedded:

? Cel putin 1 an experienta de programare in C;
? Cunoasterea sistemelor embedded/microcontrolere;
? Cunostinte de baza de electronica;

2. Programator senior Java, J2EE :

? 5 ani de experienta de programare in Java/J2EE;
? 8 ani de experienta in programare
? Experienta si cunostinte solide in programarea orientata pe obiecte

3. Programator senior Java :

? Cel putin 3 ani experienta de programare in Java;
? Alte cunostinte utile: Oracle, SQL/ PL/SQL, HTML, CSS, JavaScript, AJAX, JSP, Flash;

4. Programator in C++:

? Cel putin 1 an de experienta in programare, inclusiv arhitectura si design;
? Cunostinte avansate de C++;
? Cunostintele avansate de OOP, OOA, OOD constituie avantaj.

Cerinte

? Studii superioare;
? Cunoasterea limbii engleze;
? Cunoasterea altor limbi straine constituie avantaj (in special limba germana).

Oferta (bonusuri, beneficii)

Pachet salarial atractiv
bonuri de masa
oportunitati de dezvoltare profesionala.