Click aici »

Programator Senior, tehnologii web (php)

Nivel cariera
Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
IT Software
Data introducerii
31-03-2011
Data actualizare
31-03-2011

Descrierea postului

Pozitia de Web Developer implica design si implementare de aplicatii pentru mediu digital, proiecte inovatoare de marketing digital ce utilizeaza barcode, bluetooth, wireless, SMS, MMS etc. Postul permite sugerarea de tool-uri, tehnologii si aplicatii noi in proiecte pilot ce pot fi impelementate ulterior.

Cerinte

- foarte bune cunostinte de HTML, CSS, JavaScript, AJAX
- foarte bune cunostinte de PHP
- bune cunostinte de SQL (PosgtreSQL sau MySQL)
- bune cunostinte despre OOP si MVC
- experienta de lucru cu un sistem de control al versiunii (SVN si/sau Git)
- bune cunostinte jQuery si JSON
- experienta de lucru cu un framework PHP
- cunoasterea unei baze de date orientata pe documente.

Oferta (bonusuri, beneficii)

- pachet salarial motivant
- lucrul Ón cadrul unei echipe profesioniste
- posibilitatea de a participa la proiecte motivante.