Click aici »

Programator principal

Nivel cariera
Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Craiova Craiova
Domeniile ofertei
IT Software
Data introducerii
29-05-2017
Data actualizare
29-05-2017

Descrierea postului

CONDITIILE MINIME pentru participare la concurs sunt urmatoarele:
- Studii superioare in domeniul informatic (calculatoare, automatica, informatica);
- Calificare necesara: programare in MySQL&PHP, sistem de operare Linux;
- Experienta relevanta in programare MySQL&PHP (referinte, cursuri, certificari);
- Experienta in domeniu de minim 3 ani;
- Abilitati deosebite de comunicare, seriozitate, disciplina, capacitatea de a lucra individual dar si in echipa, capacitate de sinteza si analiza;
- Capacitate de a lucra sub presiunea timpului;
- Limba engleza nivel avansat;
- Domiciliul stabil in municipiul Craiova.

Cerinte

CANDIDATII vor prezenta cereri de inscriere la concurs, insotite de urmatoarele documente:
- Acte de studii: original si copie Xerox;
- Curriculum vitae;
- Copie dupa carnetul de munca (capitolul activitatea in munca) sau alte acte doveditoare a vechimii in munca si specialitate;
- Cazier judiciar.