Click aici »

Programator PHP

Nivel cariera
Facultate
Salariu oferit
1000 EUR
Oras(e)
Iasi Iasi
Domeniile ofertei
IT Software
Data introducerii
30-04-2012
Data actualizare
30-04-2012

Descrierea postului

Doresti sa lucrezi pentru unul dintre cele mai hot startup'uri din UK? Acum 2 saptamani am primit a doua runda de investii si cautam sa extindem echipa tehnica din Iasi.

Impreuna cu noi vei realiza complet sau partial aplicatii software pe baza specificatiilor primite cauta solutii eficiente pentru probleme complexe
* invata mereu lucruri noi
* colabora cu restul echipei pentru a furniza produse calitative testa implementarile facute

Cerinte

* Nivel: Senior
* Minim 2 ani de experienta in dezvoltarea aplicatiilor web
* Cunostinte solide de PHP+Mysql, OOP
* Cunostinte avansate jQuery
* Cunostinte avansate de securitate web
* Implementarea de servicii API based
* Experienta in folosirea unuia dintre framework-urile: Code Igniter, Cake PHP, Zend Framework, Symfony
* Capacitatea de a lucra in echipa si de a estima corect resursele necesare pentru un anumit task
* Flexibilitate, responsabilitate, atentie la detalii, lucrul cu deadline-uri

Oferta (bonusuri, beneficii)

Mii de alte beneficii, printre care: Tips despre cum sa fii mereu in forma; acces gratuit la program :) bonusuri de performanta si nu in ultimul rand, experienta ce nu poate fi capatata in alta parte!