Click aici »

Programator PHP

Nivel cariera
Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Brasov Brasov
Domeniile ofertei
IT Software
Data introducerii
26-07-2010
Data actualizare
23-08-2010
Confidential
expirat

Descrierea postului

Sc The First Sense Srl angajeaza programator PHP cu experienta.

Candidatii trebuie sa fie deschisi catre noi metode de lucru, noi tehnologii, noi modalitati de structurare a codului, sa aiba o experienta in domeniul programarii web de minim 3 ani.

PENTRU APLICATII TRIMITETI CV LA: jobs@myvisuallistings.com
PENTRU INFORMATII SUPLIMENTARE CONTACT TELEFONIC LA: 0728 930 415

Cerinte

- PHP + MySQL: nivel ridicat
- HTML + CSS: nivel ridicat
- CSS Table-less coding: nivel ridicat
- Smarty Template Engine: constituie avantaj
- Ajax: constituie avantaj
- SEO: notiuni de baza
- Engleza - nivel avansat (este acceptat si mediu)

- disponibilitatea de a se adapta si a lucra cu structurile deja implementate pentru aplicatiile ce sunt deja in productie.
- capacitate de a estima realist termenele limita ale proiectelor primite.
- capacitatea de a determina anumite cerinte neincluse in proiectele primite, dar in mod evident necesare din punct de vedere al proiectului.
- disponibilitate la program prelungit.
- capacitatea de a lucra in echipa.

Oferta (bonusuri, beneficii)

- PROGRAM DE LUCRU: 8 ORE/ZI + PAUZA DE MASA
- MEDIU DE LUCRU PROFESIONAL
- SALARIUL ESTE NEGOCIABIL.